griflogo

Márton-napi felvonulás és a német szavalóverseny eredményei

2017. november 15.

November első hetében Márton-napi lámpás felvonulás volt iskolánkban. Az 5.b és 6.b osztályok német nyelvet tanuló diákjai és szaktanáriak tették színessé a pénteki napot!

Ezekben a napokban zajlott a „SISI, A VERSEKBEN ÖRÖKKÉ ÉL” német szavaló verseny is, amelyen iskolánk diákjai is képviselték magukat, szép eredményt elérve.Iskolánkat az 5-6. évfolyamos korosztályban Kertész Domokos 6.b és Kárpáti Zoltán Tamás 5.b (első idegen nyelvű versmondása) osztályos diákok képviselték. Kertész Domokos II. helyezést ért el.

Gratulálunk diákjainknak!

Köszönjük Sélleyné Kiss Viktória és Ludányi Edit szaktanárok szakmai munkáját!

Márton-napi lámpás felvonulás

Márton-napi lámpás felvonulás

Diákok és tanáraik a német nyelvi szavalóversenyen