Balassis sikerek a Jakucs László Földrajzverseny döntőjében

2015. március 29.

A legjobb 28 középiskolás csapat mérte össze tudását hétvégén, a  Jakucs Lászlóról elnevezett Nemzetközi Földrajzverseny döntőjében a Szegedi Tudományegyetemen, amelyen iskolánk csapatai is kiemelkedő eredményt értek el.

A Gyaraki Dávid és Neszt Levente 10. a osztályos tanulók által alkotott csapatunk harmadik helyezést ért el, s ezzel nagy értékű könyvjutalmat kaptak. Ugyancsak eredményesen szerepeltek a 11. a osztályból Gyürki Nikolett és Tóth Botond, akik a hatodik helyen végeztek. A csapatok felkészítő tanára: Vlasits Géza.

Gratulálunk a szép eredményhez!

Döntős tanulóink, Neszt Levente és Gyaraki Dávid a versenyen, talajtani laboratóriumi vizsgálatok közben

 

  • A Jakucs Jászló Nemzetközi Földrajzverseny lebonyolításáról, s az eredményekről beszámol a Délmagyar.hu írása is.